Właściciele salonów kosmetycznych starają się, aby zapewnić jak najlepszą jakość obsługi swoim klientom. Proponują coraz to nowe zabiegi z oferty, aby zainteresować swoją usługą panie, jak i panów. Wykwalifikowany personel, w połączeniu ze skutecznymi urządzeniami, zapewniają pozytywne efekty zabiegów. Nie zawsze znana marka, oznacza najlepszy produkt. PCZK, sklep z urządzeniami kosmetycznymi, oferuje profesjonalny sprzęt do medycyny estetycznej. To pionierskie technologie, które wyróżnią Twój salon na tle konkurencji. 

PCZK – hurtownia laserów medycznych

Lasery do depilacji owłosienia, znajdują się niemal w każdym profesjonalnym salonie kosmetycznym. Do podstawowa usługa, na którą decydują się najczęściej panie, ale nie brakuje również płci męskiej. Skuteczną epilację owłosienia, zapewnia laser diodowy INITIA. Stanowi on przeciwwagę dla najdroższych laserów na rynku. Stworzony przez małą, rodzinną manufakturę z Katalonii – Asirox. Laser ma jedne z najlepszych parametrów, generuje bardzo wysoką moc i gwarantuje skuteczność na światowym poziomie. 

To tylko jeden z przykładów laserów od PCZK. Więcej o nich dowiesz się na https://www.pczk.com.pl/urzadzenia-hi-tech/urzadzenia-do-medycyny-estetycznej/lasery-do-usuwania-owlosienia.html

Kombajny kosmetyczne – wszechstronny produkt w Twoim salonie

Kombajny kosmetyczne to wiele urządzeń, umieszczone w jednej obudowie. W sklepie PCZK dostępnych jest wiele ich rodzajów. Masz do wyboru, czy stworzyć spersonalizowany kombajn pod własne preferencje, czy wybrać jeden z nich, który zawiera takie funkcje, jak: sonoforeza, peeling kawitacyjny lub dermomasaż. Opcji jest wiele, dlatego na sam początek należy się zastanowić, które z tych zabiegów będziesz proponować swoim klientom. Wielofunkcyjne urządzenia opłacają się najbardziej pod kątem finansowym. Znacznie lepiej zakupić sprzęt, który pomieści w sobie wiele funkcji zabiegowych, niż kupować każdy z osobna. Zobacz wszystkie kombajny kosmetyczne dostępne w PCZK. 

 

Comments are closed.

https://beesafe.pl/porady/jak-zaplacic-akcyze-za-samochod/ https://beesafe.pl/porady/oplaty-na-a4/ Nowoczesna łazienka