Naklejki do pokoju dziecka to łatwy i stosunkowo tani sposób na rozweselenie królestwa naszego maluch. Mogą zdobić, ściany, meble i nie tylko. Jak wybrać naklejki, które sprawią, że nasz maluch będzie miał wyjątkowy pokój?

Jakie naklejki wybrać?

Naklejki do pokoju dziecka mogą być bardzo różnorodne. Jest to dekoracja, która sprawdzi się w pokoju niemowlaka, jak i starszego dziecka.

Wybierając naklejki do pokoju malutkiego dziecka warto skoncentrować się na postaciach bajkowych, które kochają wszystkie maluchy. Wybierając naklejki warto skoncentrować się na delikatnej i subtelnej kolorystyce. Sprawdzą się beże, delikatne szarości oraz kolory pastelowe. Dzięki temu pokój malucha będzie elegancki i jednocześnie modny.

Do pokoju starszych dzieci sprawdzą się naklejki, które odzwierciedlają zainteresowania dzieci. Do pokoju dziewczynki świetne będą naklejki domowych zwierzaków, baletnicy czy rozgwieżdżonego nieba. Pięknie będą również wyglądały motywy kwiatowe.

Wybierając naklejki do pokoju chłopca warto zwrócić uwagę na układ słoneczny, który spodoba się każdemu chłopcu, który chce zostać kosmonautą. Mapa świata zachwyci każdego przyszłego podróżnika, a samochody przyszłych kierowców formuły 1.

Naklejki ścienne sprawdzą się również w pokojach nastolatków. Interesujące są wzory przypominające graffiti, abstrakcyjny tunel czy ciekawe motto. W niewielkich pokojach warto wykorzystać naklejki, które optycznie powiększą pokój. Ogromna dziura, z której wyskakuje lew, ulice małego miasteczka czy dziura w ścianie, w której widać gwieździste niebo urozmaica otoczenie.

Jak przyklejać i zdejmować naklejki?

Naklejki do pokoju dziecka to dekoracja, która jest wyjątkowo łatwa w montażu, jak i demontażu.

Przyklejając naklejkę należy zwróci uwagę, by ściana, na której ma znaleźć się naklejka była sucha, czysta i gładka. Naklejki do pokoju dziecka to dobry sposób na ukrycie niewielkich rys na ścianach. Trzeba jednak pamiętać, że ściana nie może mieć dużych ubytków, gdyż naklejki będą się odklejały. Warto również pamiętać, że naklejki można przykleić na szafie, biurku czy na drzwiach.

Naklejki do pokoju dziecka, które są duże należy przed przyklejeniem rozprostować. Przydadzą się również dodatkowe ręce, które pomogą prosto przytrzymać naklejkę. Następnie trzeba zacząć odklejanie folii transparentnej i jednoczesne przyklejanie naklejki do ściany. Wszelkie nierówności można wyrównać przy pomocy gąbki, która należy usunąć pęcherzyki powietrza.

Naklejki ścienne odklejamy używając suszarki do włosów. Nagrzane naklejki odejdą od ściany bez żadnego problemu, a ściana nie będzie uszkodzona.

Więcej informacji znajdziesz na stronie naklejki do pokoju dziecka.

Comments are closed.