Meble balkonowe rattanowe są poważną konkurencją dla kompletów z tworzyw sztucznych i drewna. Architekci i klienci sklepów z wyposażeniem outdoorowym coraz chętniej sięgają po lekkie, plecione komplety z naturalnego surowca. I trudno się dziwić: rattanowe meble łączą w sobie wszystko, co mile widziane jest w modnym ogrodzie i balkonie. Dlaczego warto wyposażyć swój balkon właśnie w rattanowe krzesła czy sofę? Sprawdź!

Letnia beztroska – meble balkonowe rattanowe 

Pierwsze miejsce na długiej liście zalet rattanowych mebli zajmuje wzornictwo. Meble balkonowe rattanowedoskonale wpisują się w najświeższe trendy w designie użytkowym. Lekkie, dekoracyjne komplety o naturalnej, surowej strukturze pięknie się prezentują i dodają aranżacji ciepła. Rattanowe meble i dodatki tworzą z zielenią, główną bohaterką balkonowych i ogrodowych aranżacji, wyjątkowo zgrany duet. Idealnie wpisują się w przestrzenie zaprojektowane w stylu skandynawskim, shabby chic, vintage, rustykalnym boho czy kolonialnym. Plecione akcenty doskonalę przełamują chłód minimalistycznych kompozycji.

Królewski wypoczynek

Idealnie wyprofilowane, wyposażone w miękkie poduszki meble balkonowe rattanowe zapewnią Ci optymalne warunki do odpoczynku. Możesz wybierać spośród nisko osadzonych kanap, głębokich foteli i huśtawek w formie otulającego kokonu.

Meble rattanowe Vimine 

Krzesła, kanapy, stoliki i fotele wyplatane z rattanu są przyjazne planecie. Produkty dobrych marek (na przykład meble rattanowe Vimine) produkowane są ręcznie z wyselekcjonowanego rattanu pozyskiwanego z giętkich pni palm rotangowych rosnących na plantacjach zrównoważonego rozwoju usytuowanych w Indonezji. 

Comments are closed.