Szukając inspiracji na zaprojektowanie przydomowej przestrzeni wypoczynkowej warto zwrócić uwagę na producentów mebli technorattanowych. Proponują nam oni nowoczesne komplety, w których znajdziemy elementy takie jak rogówka ogrodowa. Trwałe meble technorattanowe zapewnią komfort i wygodę podczas długich i leniwych popołudni blisko natury. 

Rogówka ogrodowa – mebel dopasowany do potrzeb!

Nie ma wątpliwości, że rogówka ogrodowa to dzisiaj jeden z najpopularniejszych mebli ogrodowych. Obszerna rogówka pozwoli ugościć nam kilka osób w ogrodzie, da też możliwość ucięcia sobie drzemki blisko zieleni, w cieniu parasola. Wśród najchętniej wybieranych wymienia się dzisiaj rogówki technorattanowe – są one zarówno trwałe, jak i piękne. Projektanci dokładają wszelkich starań, aby meble takie mogły być wykorzystane w różnorodnych aranżacjach: skandynawskich, loftowych, prowansalskich. Mebel taki może wyznaczać centralny punkt w ogrodzie i tworzyć strefę relaksu, dopasowaną do konkretnych potrzeb. Rozbudowane kolekcje technorattanowe pozwolą nam bez trudu dopasować inne elementy, takie jak fotele, krzesła, leżanki ogrodowe, wiszące fotele w kształcie kokonów. 

Technorattanowa rogówka ogrodowa – mebel trwały i wygodny

Duża popularność mebli technorattanowych wynika z ich wyglądu oraz trwałości. Rogówka ogrodowa z technorattanu opiera się na lekkim, aluminiowym stelażu malowanym proszkowo, który nie odkształca się, nie jest podatny na działanie wilgoci i na pojawianie się ognisk korozji. Aluminium wpływa również na finalną wagę mebla – jest on po prostu lżejszy. Okrycie mebla to plecionka technorattanowa – tworzywo to nie jest podatne na zmienne warunki atmosferyczne, działanie wilgoci, ścieranie. Nie odkształca się i nie płowieje, nawet po wielu latach użytkowania.

Comments are closed.