Mocny parasol ogrodowy na pewno wytrzyma na ogrodzie przez długi czas. Tylko który parasol będzie na tyle mocny? Oferta w sklepach jest naprawdę imponujących rozmiarów. Czas sprawdzić najlepsze propozycję.

Mocny parasol ogrodowy na wysięgniku

To jedna z takich propozycji, dzięki której o dowolnej porze można zapewnić sobie odpowiednią ilość słońca. Jego główna cecha to solidnie wykonany wysięgnik (ramię), który pozwala sterować parasolem tak, jak słońce akurat zmienia swoją pozycję. Można ustawić go w dowolnym miejscu na tarasie i tak zawsze będziemy mieli zapewniony cień. Są to parasole, które cechuje również łatwość złożenia i manewrowania nim, więc za to docenia go tak duża ilość osób, które już pozwoliły sobie na jego zakup. Spotykany jest on nie tylko w ogrodach prywatnych, ale także w wielu firmach.

Parasol ogrodowy stojący

Jedna z ciekawszych propozycji, która na dodatek nie kosztuje wielkich pieniędzy. Wiele osób poleca taki mocny parasol ogrodowy na sam początek, jeżeli ktoś tak naprawdę nie do końca zdajemy sobie sprawę z tego, co jest mu tak naprawdę potrzebne. Do wyboru mamy takie parasole stojące, które wbijane są w ziemię lub wkłada się je do specjalnej podstawy. W przypadku tej pierwszej opcji, można wyposażyć się w podstawę, która bezpośrednio wkopywana jest w ziemię, dzięki czemu zapewnimy całej konstrukcji bardziej stabilną podporę. Jeżeli już rozpoznamy się w swoich potrzebach, to będziemy mogli zainwestować w solidniejszą i mocniejszą konstrukcję na ogród. 

Comments are closed.