Nowoczesne tarasy to miejsca, gdzie chętnie odpoczywamy i regenerujemy siły. Poprzez dobór odpowiednich mebli i dodatków miejsce takie może zmieniać się również w przestrzeń do przyjmowania gości czy miejsce, gdzie podamy ulubione dania naszym bliskim. Poza meblami warto zadbać o estetykę otoczenia – wykorzystajmy donice z cementu i stwórzmy zielony zakątek, który wpłynie pozytywnie na nasze samopoczucie!

Donice z cementu – trwałe rozwiązanie na długie lata!

Zieleń na tarasie pozwoli nam na urozmaicenie przestrzeni i nadanie jej charakteru. Konkretne rośliny mogą również okazać się niezbędne podczas tworzenia konkretnych aranżacji, np. prowansalskiej czy rustykalnej. Szukając trwałych rozwiązań dla wybranych kwiatów warto postawić na donice z cementu – takie donice sprawdzą się doskonale w ogrodach i na tarasach, zachowując wspaniały wygląd na szereg lat. Jak tworzone są donice z cementu? Okazuje się, że są one wykonywane ręcznie – oznacza to, że nie znajdziemy dwóch identycznych produktów. To olbrzymia zaleta, która pozwoli na wyróżnienie naszego tarasu na tle innych. Donice tego typu tworzy się z połączenia kilku materiałów: cementu, włókna szklanego oraz plastyfikatora. Tak zaprojektowane produkty są zabezpieczone przed niskimi i wysokimi temperaturami, jak również przed promieniowaniem UV czy wilgocią. Donice z cementu na długi czas zachowają nieskazitelny wygląd i będą cieszyć nasze oczy. 

Donice z cementu i inne elementy dekoracyjne

Donice z cementu to nie jedyna propozycja na dekorowanie otoczenia tarasu. W sklepach takich jak gardenspace.plznajdziemy również wiele skrzyń ogrodowych, które pozwolą na przechowywanie poduszek czy pledów. Dobrym pomysłem jest również zaopatrzenie się w dywan zewnętrzny na taras, który pozwoli na ciekawszą aranżację, a dodatkowo ochroni nasze stopy przed kontaktem z chłodną posadzką tarasu. 

Comments are closed.